Digitalizace médií s pomocí umělé inteligence (AI) je proces který využíváme ke zpracování obrazu nebo zvuku a k převodu analogových médií do digitálního formátu.

 

 

 

Digitalizace videa:

 

AI se používá k vylepšení kvality videa, zlepšení ostrosti, odstranění šumu, ke stabilizaci videa a k titulkování.

 

 

 

 

 

Digitalizace fotografií:

 

 AI může být použita k automatickému vylepšení kvality starých fotografií, odstranění šumu, obnovení poškozených obrazů a zvýšení jejich rozlišení.

 

 

Digitalizace filmů:

 

AI může pomoci při digitalizaci starých filmů a videí. Může automaticky opravit poškození, zlepšit ostrost, odstranit šum a převést je do moderního digitálního formátu.

 

 

Zvuková digitalizace:

 

 AI může být využita k odstranění šumu, pískání nebo praskání ze starých zvukových záznamů a nahrávek. Tím se zlepší kvalita zvuku a obnoví se původní zvuková stopa.

 

 

Automatické rozpoznávání obrazů:

 

 AI může být použita k rozpoznávání objektů, lidí nebo scén na obrázcích. Tím lze umožnit rychlé vyhledávání a kategorizaci digitálních fotografií.

 

 

Přepis řeči:

 

Pomocí technologií zpracování přirozeného jazyka a rozpoznávání řeči můžeme převádět mluvenou řeč ve videích nebo nahrávkách do textového formátu.

 

Odstraňovač objektů:

Odstraníme z fotografií rychle a přesně jakýkoli objekt pomocí nástroje řízeného umělou inteligencí. Umožníme vám se zbavit  nežádoucích lidí, nálepek, textu, log, nedostatků a nepořádku!